banner seokod.pl

Skup aut powypadkowych

Dodano: 1 rok 11 miesięcy temu
Auto Parts realizuje skup pojazdów za gotówkę. Jesteśmy zainteresowani skupem aut używanych sprawnych mechanicznie jak i tych powypadkowych. Nabywamy pojazdy bez ważnego OC i przeglądu. Auto Parts posiada przedstawicieli w województwie małopolskim, podkarpackim, lubelskim i w tych obszarach nasz pełnomocnik ma możliwość udać się na wskazany adres w celu oględzin samochodu i zaproponowania propozycji cenowej. Stawka przedstawiona przez Auto Parts jest zbliżona do tych rynkowych, dlatego jeśli będziesz z niej zadowolony zajmujemy się wszystkimi formalnościami i pieniążki wręczamy tego samego dnia.
Jesteś mieszkańcem Kielc, Nowego Sącza, Tarnowa, Podkarpacia, Katowic, Warszawy i wielu innych miast i jesteś właścicielem auta, który zamierzasz sprzedać wystarczy wybrać numer: 578 736 389 lub wysłać formularz kontaktowy: https://skupuszkodzonychaut.pl/ aby w czasie jednego dnia zrealizować całą transakcję.
Auto Parts kooperuje również z korporacjami, które niejednokrotnie planują sprzedać używany pojazd. jak również z osobami prywatnymi.
Jesteśmy elastyczni w działaniu, gwarantujemy miłą atmosferę, oferujemy atrakcyjne stawki za nabywany samochód. Zapraszamy.

Podobne wpisy

Komentarze